wróć do wiadomości


[anime] Dodano nową opcję.
Od teraz na podstronie danego odcinka można znaleźć informację, na podstawie których rozdziałów mangi został oparty i przejść do danych chapterów. Na przykład, zgodnie z poniższym obrazkiem, odcinek 3 anime jest oparty na stronach 4-37 rozdziału 15 oraz na całym rozdziale 16. Dzięki temu osoby, które chcą zobaczyć, jak ten same wydarzenia zostały przedstawione w mandze, mogą to zrobić, nie ryzykując zaspoilerowania sobie dalszego ciągu wydarzeń. Oczywiście opcja ta działa również w drugą stronę - na podstronach poszczególnych chapterów można znaleźć informację, w których odcinkach anime znajdziemy wydarzenia w nich zawarte.

Dodano: 08.05.2013comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.