wróć do wiadomości


[anime] Dodatkowe historie w postaci powieści wizualnych.
W niedzielę oficjalny wydawca serii Shingeki no Kyojin podał informację, że do trzeciego i piątego BluRaya z odcinkami anime zostaną dołączone dodatkowe historie uzupełniające w postaci gier visual novel. Gry zostaną stworzone przez znane i cenione studio Nitroplus (między innymi rewelacyjny Steins;Gate!), a nad pracami będzie czuwał sam autor mangi - Hajime Isayama. Projektami postaci zajmie się Namaniku ATK z Nitroplusa, natomiast za scenariusz będą odpowiadali między innymi Gan Saaku (Suisei no Gargantia) oraz Hiroshi Seko (Attack on Titan). W gry będzie można zagrać nie tyko na konsolach posiadających napędy BluRay (PS3), ale także na każdym innym urządzeniu z takim napędem. W sumie powstanie pięć krótkich historii (gier), oto one:
1. Historia poboczna o Mikasie zatytułowana "Zagubiona w okrutnym świecie" autorstwa Hiroshi Seko (znajdzie się na 3 BluRayu wydanym 18 września);
2. Historia o Levim (Rivaille'u) i Erwinie zatytułowana "Wybór, którego nie będziemy żałować: wstęp" autorstwa Gana Saaku (również BluRay numer 3);
3. Ciąg dalszy historii o Levim i Erwinie "Wybór, którego nie będziemy żałować" (BluRay numer 6, 18 grudnia);
4. Historia o Erenie i Levim (na razie brak tytułu) autorstwa Jina Haganeyi (BluRay numer 6, 18 grudnia);
5. Historia o Annie Leonheardt zatytułowana "Żegnaj, Sino" autorstwa Hiroshi Seko (BluRay numer 6, 18 grudnia).

Dodano: 21.05.2013



comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.