wróć do wiadomości


[anime] Pierwsza seria figurek firmy Kaiyodo już w sprzedaży!
Jedna z najbardziej znanych japońskich firm zajmujących się produkcją figurek z anime (i nie tylko) wypuściła pierwszą kolekcję przedstawiającą bohaterów Shingeki no Kyojin. Kaiyodo, bo tak nazywa się owa firma, potwierdziła, że miniaturowe wersje naszych ulubionych bohaterów będzie można nabyć w specjalnych automatach służących do sprzedazy różnych niewielkich gadżetów fanowskich - jest to w Japonii bardzo popularny środek dystrybucji. Cena jednej figurki to 400 jenów (około 15 złotych).

Dodano: 08.06.2013comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.